Informácie o prudukte:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Rosme
Cena:17.99 €

Nohavičky brazílskeho typu. Zdobené elegantnou čipkou! Nohavičky sú vyrobené z pružného hladkého mikrovlákna v kombinácii s elastickou čipkou Boky a zadná časť nohavičiek sú čipkované, zadná časť má uprostred zvislý šev Pás tvorí zdvojený pruh jemnej elastickej sieťoviny Okraje nohavičiek tvorí v prednej časti lem s bielizňovou gumičkou, ostatné okraje sú čipkované Rozkrok je podšitý bavlnou pro vyšší komfort


 • Brazilky Heidi Klum Dreamtime
  Brazilky Heidi Klum Dreamtime

  Brazilky Dreamtime z kolekcie bielizne Heidi Klum! Nohavičky sú celočipkované Pás je podšitý bielizňovou gumičkou Na prednej aj zadnej strane je..

  27.99 €
 • Brazilky Jeena
  Brazilky Jeena

  Nohavičky Jeena v brazílskom strihu. Nohavičky sú z kombinácie bohato vyšívanej sieťoviny vpredu a jemnej čipky na zadnom diele Pás a predná strana..

  11.99 €
 • Brazilky Peggy
  Brazilky Peggy

  Brazílske nohavičky Peggy v jemnom lososovom odtieni. Nohavičky sú ušité z bielizňového úpletu a jemného tylu s bodkami Pás je podšitý..

  13.99 €
 • Nohavičky Curvy Kate Smoothie Soul
  Nohavičky Curvy Kate Smoothie Soul

  Nohavičky v obľúbenom brazílskom strihu. Od populárnej britskej značky Curvy Kate! Nohavičky sú vyrobené z pevnejšieho hladkého úpletu Pás je..

  31.99 €
 • Nohavičky Curvy Kate Ellace
  Nohavičky Curvy Kate Ellace

  Klasické nohavičky s výnimočnou čipkou. Od populárnej britskej značky Curvy Kate! Nohavičky sú vyrobené z jemnej sieťoviny a noblesnej čipky..

  27.99 €
 • Nohavičky Curvy Kate Luxe brazilky
  Nohavičky Curvy Kate Luxe brazilky

  Nohavičky Luxe brazílskeho strihu. Od britskej značky Curvy Kate, odborníkov na plné tvary! Nohavičky sú ušité z veľmi príjemného materiálu s..

  27.99 €© 2018 Sexi oblečenie a spodné prádlo pre ženy: Kontakt