Informácie o prudukte:
Kategória: Jednodielne plavky
Dodavateľ:Vacanze
Cena:74.24 €

Rafinovane strihané monokiny s luxusnými zlatými detailmi. Exkluzívne z talianskej kolekcie Vacanze Gold Label! Plavky sú vyrobené zo zdvojeného, extra jemného, ľahkého a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je veľmi prívetivý k pokožke Nevystužené košíčky bez kostíc Ramienka a obvod sú na zaväzovanie Stred predného dielu a boky nohavičiek zdobia plavkové šnúrky so zlatými korálikmi Boky sú vykrojené Nohavičková časť má klasický strih s pružnými lemami nohavičiek Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske luxusné monokiny Gold 1
  Dámske luxusné monokiny Gold 1

  Luxusné jednodielne plavky - monokiny, so zlatým zdobením. Z exkluzívnej letnej kolekcie Vacanze! Pevnejší plavkový materiál - príjemný a s..

  45.85 €
 • Dámske monokiny Zara
  Dámske monokiny Zara

  Jednodielne plavky – monokiny zdobené bohatým kvetinovým vzorom. V týchto plavkách rozkvitnete! Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi..

  56.29 €
 • Dámske monokiny Beverly
  Dámske monokiny Beverly

  Jednodielne plavky – monokiny so zvieracím vzorom. S rafinovaným prestrihnutím v prednej časti! Sú z pevnejšieho plavkového materiálu, ktorý rýchlo..

  60.31 €
 • Dámske luxusné monokiny Fiorella
  Dámske luxusné monokiny Fiorella

  Jednodielne plavky – monokiny v modernom etno štýle. Z exkluzívnej letnej kolekcie Vacanze! Pevnejší plavkový materiál – príjemný a..

  40.22 €
 • Dámske monokiny Valentina
  Dámske monokiny Valentina

  Jednodielne plavky – monokiny v luxusnom prevedení a nápaditom strihu. Plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Moldované (pevne vystužené)..

  52.99 €© 2018 Sexi oblečenie a spodné prádlo pre ženy: Kontakt