Informácie o prudukte:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Avalingerie
Cena:5.76 €

Očarujúce nohavičky z mäkkej čipky. Ozvláštnené zvieracím vzorom! Nohavičky na prednej časti kombinujú jemnú sieťovinu so zvieracím vzorom, čiernu čipku a čiernu sieťovinu Pás aj predné okraje nohavičiek sú podšité plochou bielizňovou gumičkou Zadná časť je priehľadná, lemy nohavičiek tvorí mäkká čipka Rozkrok je vnútri podložený bavlnou, čo zaisťuje komfort pri nosení


 • Nohavičky Adelita klasické
  Nohavičky Adelita klasické

  Klasické nohavičky v mladistvom dizajne. S rozkošnými bodkami! Nohavičky sú vyrobené zo silnejšieho pružného mikrovlákna, na prednej strane zdobené..

  11.99 €
 • Nohavičky Nickie klasické
  Nohavičky Nickie klasické

  Klasické nohavičky v elegantnom štýle. Nohavičky sú vyrobené z jemnej čipky podloženej elastickou sieťovinou a hladkého čierneho mikrovlákna Pás..

  12.99 €
 • Nohavičky Sensual Lace klasické
  Nohavičky Sensual Lace klasické

  Nohavičky s jemnou čipkou na bokoch. Veľmi príjemné na tele! Nohavičky klasického strihu, v prednej časti ľahko priehľadné, na bokoch majú..

  11.99 €
 • Nohavičky Morning Flower francúzske
  Nohavičky Morning Flower francúzske

  Pôvabné nohavičky vo francúzskom strihu a elegantnom odtieni. Nohavičky sú vyrobené z jemného mikrovlákna, na stranách majú aplikácie z..

  7.68 €
 • Nohavičky Britney Strappy klasické
  Nohavičky Britney Strappy klasické

  Nohavičky s módnymi strappy pásikmi na bokoch. Hit tohtoročnej sezóny! Klasické nohavičky z hladkého mikrovlákna V prednej aj zadnej časti sú..

  12.99 €
 • Nohavičky Jasmine 01 klasické
  Nohavičky Jasmine 01 klasické

  Romantické nohavičky s potlačou ružičiek. Exkluzívne u nás! Nohavičky klasického strihu sú vyrobené z jemného mikrovlákna s potlačou a z..

  11.99 €© 2018 Sexi oblečenie a spodné prádlo pre ženy: Kontakt