Informácie o prudukte:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Kostar
Cena:12.99 €

Tangá so strappy pásikmi na zadnej strane. Atraktívny módny prvok! Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna Pás a okraje nohavičiek sú podšité plochou bielizňovou gumičkou, ktorá na zadnej strane prechádza v strappy pásiky Oblasť rozkroku je podložená bavlnou


 • Nohavičky Illusion francúzske
  Nohavičky Illusion francúzske

  Francúzske nohavičky Illusion pre dobu tehotenstva aj po pôrode. Nohavičky sú vyrobené z príjemného pružného materiálu V páse je veľmi mäkký..

  20.99 €
 • Tehotenské nohavičky Illusion
  Tehotenské nohavičky Illusion

  Tehotenské nohavičky Illusion pre perfektnú podporu bruška! Nohavičky sú vyrobené z príjemného pružného materiálu, anatomicky tvarované pre..

  23.99 €
 • Tangá Lili Extra Soft
  Tangá Lili Extra Soft

  Tangá nohavičky z veľmi jemného mikrovlákna. Úžasne elastické! Predná časť nohavičiek je mierne nariasená, s malou mašličkou v strede pása Pás..

  10.99 €
 • Tangá Gossard Glossies Nude čipkované
  Tangá Gossard Glossies Nude čipkované

  Jemné tangá nohavičky z transparentného materiálu! Tangá z jemnej priehľadnej sieťoviny a čipky Pás a nohavičky sú podšité mäkkou bielizňovou..

  24.99 €
 • Tangá Debbie
  Tangá Debbie

  Netradične riešené nohavičky tangá. So strappy pásikom okolo pásu! Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a elastickej čipky Pás..

  12.99 €
 • Tangá Latoya
  Tangá Latoya

  Vyššie tangá nohavičky Latoya. V snehobielom prevedení! Nohavičky sú vyrobené z jemného mikrovlákna s jemným reliéfnym kvetinovým vzorom Pás..

  11.99 €© 2018 Sexi oblečenie a spodné prádlo pre ženy: Kontakt